الاستومر, تکنولوژی پلیمر, معرفی دروس کنکور ارشد

الاستومر کنکور کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر

الاستومر کنکور کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر

الاستومر کنکور کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر

مهندسی الاستومر از دیگر درس های مجموعه تکنولوژی پلیمر است و همونطور که قبل تر هم اشاره کردم تکنولوژی اهمیت فوق العاده زیاد و تعیین کننده ای در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی پلیمردارد.

غالبا تست های مهندسی الاستومر آسان تر از مهندسی پلاستیک هست. به طور کلی 7 یا 8 تست از الاستومرها مطرح میشود که 2 یا3 تست از مسائل فصل اول مربوط به ترمودینامیک می باشد. اگر این تست ها را اگر قبلا ندیده باشید خب باطبع سر جلسه کنکور نمیتونید پاسخ بدید.

این مسائل با احتمال 99%از سوالات امتحان میان ترم و پایان ترم الاستومر دکتر کتباب استاد دانشگاه امیرکبیر هستند. بنابراین سوالات امتحان ایشان بسیار مهم هستند و باید جواب ها را تحلیل کرده و حفظ باشید.
در ادامه تست ها مربوط به شناخت انواع الاستومر ها و خصوصیاتشان  ،کامپاندینگ  و ولکانیزاسیون  است. سوالات این فصول مفهومی بوده  که حتما باید این تست ها رو پاسخ بدید. جزئیات این دو فصل خیلی مهم هستند که باید درک درستی نسبت بهشون داشته باشید.

نکته ی دیگر اینکه تسلط به درس خواص مکانیکی پلیمر برای پاسخ به تعدادی از تست های الاستومر لازم هست و این دو درس  به هم وابسته اند. پیشنهاد من این است که قبل از مطالعه تکنولوژی درس خواص مکانیکی رو مطالعه کنید.

منبع الاستومر کنکور کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر:

بهترین منبع مطالعه برای الاستومر جزوه الاستومر دکتر کتباب میباشد. پس ازمطالعه باید تست های کنکور کارشناسی ارشد را از کتاب تست علوی بررسی کنید.

غیر از این دو میتوانید برای استفاده از تجربیات امید اصغری رتبه 8 ارشد در این درس به علاوه همه نکات ریزی که باعث میشه سریع تر تست بزنید از جزوه الاستومر آکادمی مهندسی پلیمر استفاده کنید.

[quote]برای خرید انلاین از لینک زیر اقدام فرمایید.[/quote]

پرتکرار ترین بحث های الاستومر:

-تاثیر ایزومر های ساختاری بر رفتار رابری و کنترل نرو

-عوامل موثر بر نرو

-مراحل امیزه سازی

-انواع فرایندهای امیزه سازی

-two roll mill

-mastication

-فیلرهای تقویت کننده- خیس شدگی- انرژی سطحی فیلر

-پرکولاسیون

-آلیاژ سازی- مورفولوژی الیاژها-

-تابع توزیع زمان استراحت

-ولکانیزاسیون-سامانه های پخت- انواع پخت

ارتباط:

09124587915

تلگرام من: http://telegram.me/omid_polymer

 

 

author-avatar

درباره polymereng

پلیمرانج سایت تخصصی خدمات صنعت پلاستیک از جمله طراحی و ساخت قالب های پلاستیک(تزریق، بادی)، خدمات ساخت و تعمیرات پرینت سه بعدی، فرمولاسیون و انالیز قطعات پلاستیکی، تولید انواع قطعات پلاستیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *